به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، سرهنگ"مهدی باقری" با اعلام این خبر، افزود:با توجه به نزدیک شدن جشن انقلاب شکوهمند اسلامی و روزهای پایانی سال،افزایش تردد در محور های درون شهری برای خرید شب عید افزایش می یابد.

وی تصریح کرد:پلیس راهور استان با هدف روانسازی ترافیک و برخورد با تخلفات و سد معبر با به کارگیری تمام توان طرح ترافیکی،استقبال از بهار را از اول بهمن ماه در دستور کار قرار داده است.

سرهنگ باقری ضمن توصیه شهروندان به رعایت کامل قوانین و مقررات، از آنان خواست:با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی پلیس را در برقراری نظم و انضباط اجتماعی و ترافیکی یاری کنند.

وی همچنین تاکید کرد:شهروندان در این ایام تا آن جا که ممکن است از وسیله نقلیه عمومی استفاده کنند و خودروهای خود را در پارکینگ هایی که به همت شهرداری ها در هر منطقه تعبیه شده،متوقف و از پارک خودرو در معابر عمومی خودداری کنند.

سرپرست پلیس راهور مازندران با اشاره به عملکرد پلیس راهور استان در 9 ماهه سال 94 گفت:از ضبط 198جلد انواع گواهینامه رانندگی در اجرای ماده 7 قانون اخذ جرایم رانندگی خبر داد و افزود: 146 جلد توسط عوامل راهور و 52 جلد توسط عوامل پلیس راه ضبط شده است. در همین مدت براساس ماده 8 قانون اخذ جرایم رانندگی بیش از  چهار هزار دستگاه خودرو با مبلغ خلافی بالای یک میلیون تومان توقیف شدند و مالکان خودروهای توقیفی پس از پرداخت کلیه دیون دولتی،خودروی خود را ترخیص کردند.

سرپرست پلیس راهور استان مازندران آمار ضبط گواهینامه رانندگان معتاد به مواد مخدر و روانگردان که تست اعتیاد آنان مثبت اعلام شد را 187 جلد اعلام کرد .

وی ابراز امیدواری کرد:با همکاری آحاد مردم با پلیس،شاهد کاهش تخلفات و حوادث رانندگی باشیم.