به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا ، سرهنگ "سلمان آدینه وند" با اعلام این خبر افزود: در پی شکایت خانمی مبنی بر اینکه فرد یا افراد ناشناسی در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار تصاویر  و درج مطالب توهین آمیز علیه او و خانواده اش کرده اند و موجب خدشه دار شدن وجهه اجتماعی و مزاحمت برای وی شده اند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.

 وی افزود: با بررسی های تخصصی در فضای مجازی  و با انجام  اقدامات تخصصی ویژه ، شماره تلفن اکانت مورد ادعای شاکی شناسایی و فرد مذکور دستگیر شد.

 سرهنگ آدینه وند با بیان اینکه متهم در بازجویی های پلیسی به بزه انتسابی معترف و انگیزه خود از این عمل مجرمانه را خصومت شخصی  از فرد شاکی  و خانواده او عنوان کرد ،تصریح داشت: نامبرده جهت سیر مراحل قانونی پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت در پایان به کسانی که اقدام به انتشار خلاف واقع و توهین نسبت به اشخاص درسایتها و شبکه های مجازی می کنند هشدار داد و تصریح کرد: طبق قانون جرائم رایانه ای هر کس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابرات اکاذیبی را منتشر کند افزون بر اعاده حیثیت به حبس و جزای نقدی محکوم می شود.