به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری برنا، سیدجلال ملکی گفت: ساعاتی پیش عملیات تخلیه آب به پایان رسید، با توجه به اعلام گزارش مفقودین گروهی از غواصان آتش‌نشانی نیز عملیات جست‌وجو در آب را انجام می‌دادند که البته تا این لحظه مورد کشف جسدی گزارش نشده است.

وی افزود: در حال حاضر عملیات آواربرداری و جست‌وجو در محل حادثه ادامه دارد، هنوز مشخص نیست که چه زمانی عملیات آتش‌نشانان در محل به پایان می‌رسد اما آنچه که قطعی است این است که همچنان عوامل آتش‌نشانی با تمام توان و امکانات خود عملیات جست‌وجو را پیش می‌برند.

 ملکی تصریح کرد: عوامل آتش نشانی در حال جست‌وجو هستند و تاکنون گزارشی مبنی بر کشف جسد و یا مورد فوتی ناشی از این حادثه به دست ما نرسیده است. بنابراین تا به این لحظه باید گفت که این حادثه مورد فوتی نداشته است.

همچنین ملکی از حضور تمام نیرو های امدادی و خدماتی در محل حادثه خبرداد و افزود: همچنان ورود به اطراف محل حادثه به دلیل احتمال ریزش ممنوع است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در پایان خاطر نشان کرد: کار آتش نشانان در این حادثه به پایان رسید و تا دقایقی دیگر محل تحویل عوامل مترو تهران می‌شود.