به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، از سوی رانندگان خودروهای عبوری، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه 32 و گروه امداد و نجات 11 را ساعت 4:25 بامداد روز گذشته به جاده دماوند، نرسیده به بزرگراه شهید بابایی اعزام کرد.

مجید میرزایی فرمانده آتش ‌نشانان اعزامی در این باره گفت: یک دستگاه خودرو سواری سمند با چهار سرنشین به علت نامشخصی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیون که در کنار خیابان متوقف شده بود، برخورد کرده و بر اثر این حادثه یکی از سرنشینان در خودرو محبوس شده و سه سرنشین دیگر دچار مصدومیت شده بودند.

وی در ادامه گفت: نیروهای عملیاتی با نصب علائم هشدار دهنده و قطع جریان برق خودروها محل حادثه را ایمن سازی کردند و با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی مشغول آزاد سازی شهروند گرفتار شده در خودرو شدند.

این فرمانده آتش نشانی عنوان کرد: آتش‌نشانان با تلاش فراوان این سرنشین که یک بانوی 70 ساله بود را از خودرو خارج کرده و به همراه سه نفر سرنشین دیگر (یک زن و مرد میانسال و یک کودک) تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

میرزایی در پایان خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از ایمن سازی، انتقال خودرو سواری به حاشیه جاده و تحویل محل حادثه به عوامل راهور، مأموریت خود را به پایان رساندند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه از سوی عوامل پلیس راهور اعلام می شود.