به گزارش برنا از اصفهان فرمانده انتظامی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر این که فردی در نظر دارد تعداد زیادی کولر گازی قاچاق را در یک انبار باربری در شهرستان "شاهین شهر" تخلیه و سپس توزیع کند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان "شاهین شهر" و استان اصفهان قرار گرفت.

به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار عبدالرضاآقاخانی افزود: ماموران پس از انجام یکسری کارهای تخصصی و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی به محل اعزام شدند.در بازرسی از این باربری مشاهده شد، پنج دستگاه کانتینر در حال تخلیه محموله است.

وی بیان داشت: این محموله با یک هزار و 52 دستگاه کولر گازی خارجی قاچاق که در کارتن هایی با مارک و برند داخلی بسته بندی شده بود.

آقاخانی، ارزش برآورد شده این محموله را 20 میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: در این زمینه کالای قاچاق به گمرک استان تحویل و پنج دستگاه کانتینر توقیف شد و پنج نفر دستگیر که تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا و برهم زنندگان نظم اقتصادی کشور به شدت مقابله خواهد کرد و اجازه جولان و فعالیت به آنها نخواهد داد.