به گزارش خبرگزاری برنا از کرمانشاه،با اعلام این خبر گفت : عملیات اجرایی 23 پروژه را در حوزه سلامت با تخصیص اعتبار 870 میلیارد ریال همزمان با  سفر ریاست جمهوری به استان کرمانشاه شروع خواهد کرد.

دکتر حسین کریم گفت : احداث مرکز رادیوتراپی و شیمی درمانی بیمارستان امام رضا (ع) با مساحت ۷ هزار و 200 متر مربع و با اعتبار 300 میلیارد ریال، مرکز کاهش آسیب معاونت بهداشتی که در سه راه سیلو محل پیشین مرکز ریوی احداث می شود، با مساحت ۷ هزار متر مربع، تخصیص اعتبار 140 میلیارد ریال و اشتغال زایی برای 156 نفر از جمله این پروژه ها است.

دکتر کریم افزود : احداث 12 مرکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی به مساحت 9 هزار متر مربع و با اعتبار 150 میلیارد ریال، ساخت هفت کلینیک ویژه در کرمانشاه و شهرستان ها کلا به مساحت 10هزار و 760 متر مربع با اختصاص مبلغ 220 میلیارد ریال در سفر ریاست جمهوری آغاز می گردد.

وی از ساخت اورژانس بیمارستانها خبر داد و گفت: اورژانس بیمارستان های آیت اله طالقانی و امام رضا (ع) در مساحت پنج هزار و 200 متر مربع  با اعتبار 60 میلیارد ریال درشمار پروژه هایی است که عملیات اجرایی آنها همزمان با این سفر شروع خواهد شد.