امروز همه چیز در تهران سرجای خود است، نه حادثه دلخراشی رخ داده، نه انبار مبلی آتش گرفته و نه پلاسکویی فروریخته است؛ اما در مشهد همه‌چیز در هم ریخته، ناامنی ناشی از وقوع زلزله 6 ریشتری مردم را ترسانده و از خانه هایشان دور کرده است.

به دنبال این نا امنی افرادی که ادعا می‌کردند حادثه پلاسو سکوی پرتابی برای برخی‌ها شد امروز در خصوص زلزله مشهد می‌نویسند! اما آقای "پ" چرا زمانی که سوله‌های شهرداری تهران را به شهربازی و زمین والیبال و سقف های کاذب مغازه های ساختمان پلاسکو را به انبار تبدیل کردند، یادداشت ننوشت و امروز که نزدیک انتخابات است به فکر جان مردم کشور افتاده است؟

کافیست کمی به عقب تر بازگردیم تا دفاعیات آقای "پ" را از آقای "ق" به یاد بیاوریم، در اینجا لازم است مصداقی تر عمل کنیم و چند نمونه را فقط برای شرح حال این روزهای نزدیک به انتخابات واگویه کنیم:

_آن زمانی که می‌گفتند در پایتخت موش وجود دارد، صدای تکذیب‌ها مانع از شنیدن صدای حقایق شد  اما امروزعنوان می‌شود که پس از وقوع زلزله در تهران موش‌های زنده‌خوار به جان زیر آوار ماندگان خواهند افتاد!

_ زمانی که رسانه‌ها از فرسودگی بافت شهر تهران خبر می‌دادند، اعلام شد که شهرداری تهران به متقاضیان بودجه می‌دهد تا خانه‌های خود را بازسازی کنند و دیگر مشکلی وجود ندارد اما امروز در یادداشتی می‌خوانیم "کارشناسان معتقدند که پس از وقوع زمین‌لرزه در تهران 400 تا 650 هزار خانه ویران خواهد شد و بسته به ساعت وقوع زلزله، نیم میلیون تا یک و نیم میلیون کشته می‌دهد.

_روزی که آقای "پ" نسبت به پخش تصاویری از اصلاح طلبان شورای شهر در رسانه ملی جار و جنجال به راه انداخت که هر آنچه رسانه است در دست شماست، دیگر چه می‌خواهید، آن روزها به فکر موش‌های همیشه حاضر در خیابان‌های پایتخت نبود و شهر را در امنیت کامل می‌دانست.

_عجیب است که او از روزهای پایانی سال 95 به بررسی مشکلات هرمنطقه می‌پردازد؛ گویا چرت زمستانی آقای "پ" با نزدیک شدن به انتخابات پنجمین دوره از شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در حال پاره شدن است.

ما تنها به بازگو کردن برخی از موارد پرداختیم؛ قضاوت با شماست.