به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛  آیین تشییع پیکر مطهر شهید "علی بخش حسنوند " که توسط اشرار در استان خوزستان به شهادت رسید با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و معاونین، فرماندهان نظامی و انتظامی، گروهی از مدیران ادارات استان و جمعی از مردم خرم‌آباد در ستاد فرماندهی انتظامی لرستان انجام شد.

پیام تسلیت استاندار لرستان به‌مناسبت شهادت شهید حسنوند

استاندار لرستان در پیامی شهادت ستوان علی‌بخش حسنوند در راه پاسداری و حفاظت کیان ایران اسلامی را به مردم شهید پرور استان و خانواده این شهید سرافراز تسلیت گفت.

در پیام هوشنگ بازوند آمده است:بدون شک عزت و اقتدار و عظمت ایران اسلامی در تمام مقاطع؛ مرهون خون جوانان و فرزندان برومندی است که متاع بی‌همتای جان خود را در راه اعتلای اسلام و ایران عزیز هدیه کرده‌اند.

این پیام می‌افزاید: رشادت‌طلبی و شهادت شهید علی‌بخش حسنوند و هزاران شهید گلگون کفن خطه‌ی شهیدپرور و ولایتمدار لرستان گواه حرکت همواره این دیار پرافتخار در مسیر ارزشهای ناب اسلام است.

شایان ذکر است بامداد دوشنبه و رأس ساعت یک بامداد، تعدادی شرور مسلح با حمله به نگهبان درب ورودی کلانتری ۲۲ مجاهد اهواز و درگیری مسلحانه باعث به شهادت رسیدن  و مجروح شدن تعدادی از پرسنل کلانتری شدند.

در این درگیری سرباز حسین آلبوبالد و گروهبان‌یکم مسلم یادگاری مجروح و ستوان دوم علی بخش حسنوند از لرستان و گروهبان‌یکم عزیزاله بهمنی طی برخورد گلوله به سر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.