به گزارش خبرگزاری برنا، آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در دیدار فرمانده انتظامی استان اردبیل با گرامیداشت ایام پرفیض و برکت ماه ضیافت الهی و تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های مصیبت دیده در حادثه تروریستی شهر تهران گفت: قطعاً این حادثه رخنه ای در امنیت پایدار و آرامش ایران اسلامی نداشته، چرا که با اقدام به موقع نیروهای امنیتی و انتظامی پاسخی دندان شکن به تروریست ها داده شد.

وی در ادامه با قدردانی از خدمات شایسته و تلاش های ایثار گونه کارکنان انتظامی در سنگر تأمین نظم و امنیت جامعه اظهار داشت: نیروی انتظامی چشمان تیزبین نظام اسلامی بوده که نقش برجسته و اجتناب ناپذیری در تولید و حفظ امنیت داشته،  به طوری که حضور هدفمند و اثر بخش کارکنان این نیرو لرزه بر پیکر مجرمان و دشمنان نظام اسلامی انداخته است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل از ناجا به عنوان بزرگترین پایگاه اعتماد و اطمینان عمومی در دستیابی به امنیت و آرامش یاد کرد و بیان داشت: این مهم افتخاری ارزشمند و مایه دلگرمی و قوت قلب پلیس در ارائه خدمات شایسته به مردم و تأمین امنیت و آرامش فردی و اجتماعی است.

در ادامه این دیدار سردار " حسین عبدی " با تأکید بر اینکه کسب رضایتمندی مردم و افزایش اعتماد عمومی به ناجا محور مأموریت های نیروی انتظامی است، گفت: تلاش حداکثری داریم تا مردم در امنیت و آرامش کامل به امور خود رسیدگی و دغدغه ای در حوزه های امنیتی، انتظامی و ترافیکی نداشته باشند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با قدردانی از همدلی و تعامل شایسته نیروهای مسلح با پلیس در استان و حمایت مسئولان از ناجا بیان داشت: این مهم اردبیل را به یکی از استان های امن کشور تبدیل کرده است.