به گزارش گروه انتظامی و حوادث خبرگزاری برنا، وقتی شهروندان متوجه بروز آتش سوزی در یک کارگاه تولیدی زغال شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که آتش نشانان ایستگاه 81 و 35 بی درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 00:47 بامداد امروز به خیابان اصلی خلازیل روانه شدند.
محمدرضا هاشمی شال افسر آماده منطقه هفت عملیات آتش نشانی در این خصوص گفت: یک کارگاه تولیدی انواع زغال که مملو از مقدار زیادی چوب و زغال بود و مساحت آن به 150 مترمربع می رسید دچار آتش سوزی شده و شعله های آتش در حال سرایت به انبارها و کارگاه های مجاور بود.
وی افزود: نیروهای آتش نشانی به سرعت جریان اصلی برق را قطع کردند و با بکارگیری تجهیزات فردی و لوله های آبدهی از چندین سمت عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند و در کوتاه ترین زمان ممکن آتش را تحت کنترل خود درآوردند.
افسر آماده منطقه هفت عملیات ادامه داد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از شهروندان آسیبی نرسید و آتش نشانان با تلاش فراوان آتش سوزی را مهار و کاملا خاموش کردند و از سرایت شعله های آتش به کارگاه ها و انبارهای مجاور جلوگیری به عمل آوردند.