به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران، جهت افزایش سطح تعاملات با مسئولین قضایی دیدار کرد. در این جلسه که در محل ستاد پلیس راهور تهران بزرگ برگزار گردید جهانی، معاون آموزش دادستان عمومی و انقلاب تهران، کارگر سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 5 و صالحی سرپرست دادسرای ناحیه 32 ویژه جرایم راهور حضور داشتند.

مهماندار در این نشست با اشاره به برخی مشکلات در سطح شهر گفت: «در برخورد با رانندگان پرخطر، کنترل و برخورد با خودروهای مسافربر شخصی با پلاک غیرتهرانی، برخورد با خودروهای وانت میوه‌فروش مزاحم در محلات، وضعیت به‌گونه‌ای است که عموماً در این سه حوزه شاهد مشکلات و بی‌انضباطی ترافیکی هستیم. مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به اعمال قانون و برخورد با موارد فوق اقدام می‌کنند اما همچنان این معضلات وجود دارد. لازم است که از طریق دادستانی به‌عنوان مدعی‌العموم برای برخورد با بی‌نظمی در سطح شهر، توجه ویژه‌ای صورت پذیرد.»

در ادامه این جلسه ضمن تأیید وجود چنین مشکلی توسط مسئولین قضایی، مقرر شد سرپرستان نواحی با همراهی مسئولین مدیریت شهری همان منطقه در جلسه بعدی حضور یافته و با اتخاذ تصمیم نهایی، برخورد جدی با متخلفین صورت پذیرد. از مصوبات این جلسه، همکاری و تعامل بیش از پیش پلیس با مسئولین قضایی بود که در این رابطه مقرر شد تا به‌صورت ثابت و ماهانه این جلسات به‌منظور شناسایی مشکلات و حمایت قضایی از عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی در برخورد با متخلفان ادامه یابد.