محمد کرم دورآبادی، سخنگوی اورژانس تهران در مورد آمار هوادارانی که روز گذشته در جریان بازی دو تیم استقلال تهران و تراکتور‌سازی تبریز از هفته سوم لیگ برتر خلیج فارس(جمعه ۱۹ مرداد) در ورزشگاه آزادی تهران مصدوم شدند، به خبرنگار حوادث خبرگزاری برنا گفت: طبق آخرین اطلاعات به دست آمده روز گذشته در جریان مسابقه دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز ۱۶۰ نفر از هوادارن به دلایل مختلف به همکاران مستقر ما در ورزشگاه آزادی تهران مراجعه کردند.

وی در مورد علت این مراجعات ادامه داد: از بین ۱۶۰ مراجعه به اورژانس ۱۴۵ نفر به صورت سرپایی درمان شدند و ۱۵ نفر هم به دلیل وضعیتی که داشتند به بیمارستان منتقل کردیم. اکثر این مراجعات به دلایل قابل پیش‌بینی مانند سرددرد، سرگیجه، حالت تهوع و ... بوده است.

سخنگوی اورژانس تهران در پاسخ به این سوال که چه تعداد از این هواداران به علت مصدومیت براثر پرتاب سنگ، به تیم مستقر در ورزشگاه آزادی مراجعه کرده‌اند خاطرنشان کرد: در بین این تعداد تنها یک نفر به دلیل جراحت برخورد سنگ به اورژانس مراجعه که او را به بیمارستان منتقل کردیم.

دورآبادی در تشریح تیم‌های اورژانس اعزام شده به ورزشگاه آزادی گفت: روزگذشته (جمعه ۱۹ مرداد) ٨ دستگاه آمبولانس، ٦ دستگاه موتورلانس، ٣ دستگاه اتوبوس آمبولانس و بیش از ٤٠ نیروی عملیاتی و ستادی به ورزشگاه آزادی مراجعه کردند.