به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، محمد رضا دهداری پور با بیان اینکه همچنین در دوهفته نخست از ماه مهر تردد کامیونت ها از ساعت 6 تا 9 صبح برای حمل و نقل بار در محدوده منطقه ممنوع است گفت: تمامی تمهیدات به منظور بارترافیکی در روزهای نخست ماه مهر صورت می گیرد. 

او با اشاره به استقرار نیروهای ترافیکی منطقه در محدوده مدارس و مراکز آموزشی گفت: در همین خصوص با پلیس راهور نیز جلساتی گذاشته شده تا سرویس مدارس و شهروندان به سهولت تردد داشته باشند. 

شهردار منطقه شش همچنین به لزوم برگزاری جلسات مشترک با مدیران مدارس اشاره کرده و گفت: همکاری دوجانبه سبب می شود تا مدیران نیز در جریان فعالیت هات مورد نظر قرار گرفته و روی موضوعات تسلط داشته و همراهی های لازم را داشته باشند تا نتیجه حرکت بهتر شود.

دهداری پور با بیان اینکه بهار مدارس ابتدای ماه مهر است تصریح کرد: امیدواریم شروع خوب سال جدید برای مدارس در طول سال نیز ادامه داشته باشد.

شهردار منطقه شش با بیان اینکه خدمت رسانی به دانش آموزان منطقه را همچون خدمت رسانی به فرزندان خود می دانیم ادامه داد: از تمام حوزه ها خواستارم با احساس مسئولیت درصدد خدمت رسانی حرفه ای به شهروندان باشند.