به گزارش گروه اجتماعی برنا ؛صبح امروز نشستی به منظور آشنایی بیشتر کارکنان با نجم الدین محمدی، مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی در سالن کنفرانس ساختمان شماره 2 این سازمان برگزار شد.

سید نجم الدین محمدی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی، ضمن عرض خسته نباشید و ارادت به همکاران خود در ساختمان شماره 2 این سازمان گفت : امروز، یک ماه است که من در خدمت شما عزیزان هستم. پس از چندسال دوری دوباره به سازمان بازگشته و از این بابت بسیار خرسندم. امید دارم تا با کمک تجربیات شما بزرگواران و تجربیات من در دوره قبل بتوانیم فضایی ایجاد کنیم که بازدهی مناسب سازمانی و رضایت کارکنان خدوم سازمان خدمات اجتماعی را در پی داشته باشد.

محمدی افزود :  شهرداری بر اساس قانون و مسئولیت های اجتماعی خود، ناهنجاری و آسیب های اجتماعی سطح شهر را ساماندهی می کند.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری در رابطه با آسیب های اجتماعی دو وظیفه دارد تصریح کرد : نخست شهرداری موظف است آسیب دیدگان اجتماعی اعم از بی خانمان ها، متکدیان، معتادین و ... را شناسایی کرده و آن ها را به مراکز فوریت های اجتماعی خود انتقال دهد؛ اقدام بعدی نیز تامین زیرساخت ها و در اختیار قرار دادن آن ها به دیگر ارگان ها و سازمان های ذی ربط مانند بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی، اداره ی اتباع و ... است.

محمدی گفت : شهرداری قصد فضای مفید و قابل استفاده در این امور را در اختیار نهادها و سازمان های مربوطه قرار دهد.

وی با بیان اینکه در سال 1396 یک سوم از بودجه سازمان خدمات اجتماعی برای درمان مددجویان هزینه شده افزود : پرداخت چنین هزینه هایی وظیفه شهرداری نیست؛ این هزینه باید در راستای ساماندهی و ایجاد فضا مناسب استفاده شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: