جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفتگو با خبرنگار حوادث برنا اظهار داشت: در ساعت 13:11 دقیقه ظهر امروز یک مورد حادثه تصادف در بلوار شهید آوینی به سامانه 125 آتش نشانی اعلام و  2 گروه حریق و یک گروه نجات با تجهیزات لازم به محل اعزام می شوند.

وی تصریح کرد: در محل مشاهده می شود که یک مینی بوس شخصی با بیش از 25 سرنشین( زنان ،مردان و کودکان) از مسیر منحرف شد با خودروی سواری پراید تصادف کرده و از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با تیر چراغ برق حاشیه بزرگراه و پست برق ورودی جایگاه پمپ گاز، واژگون شد.

ملکی گفت: تعداد زیادی از سرنشینان در داخل خودرو محبوس شدند که آتش نشینان همزمان با رسیدن بلافاصله مشغول رها سازی و خارج کردن افراد می شوند.

وی بیان کرد: در مجموع حدود 15 نفری که نیروها از خودرو خارج کردند همگی از نواحی مختلف بدن دچار مصدومیت شدید شدند، چند کودک در این بین حضور داشتند که به علت واژگونی به اطراف پرت شده و در نهایت تحویل عوامل اورژانس شدند.

ملکی گفت: در محل حادثه مورد فوتی نداشته ایم اما تقریبا تمامی سرنشینان مینی بوس دچار آسیب دیدگی و مصدومیت شدند. در حال حاضر محل از سوی نیروهای آتش نشانی ایمن سازی  شد و خودروی واژگون شده به حالت اولیه بازگشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی اعلام کرد: همچنین محل حادثه برای بررسی علت تصادف به عوامل انتظامی تحویل داده شد.