به گزارش برنا، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح این خبر گفت: ساعت ۲۲ روز جمعه مورخ ۱۸ آبان ماه سال جاری وقوع یک فقره فوت ناشی از اصابت ضربه جسم تیز به کلانتری ۱۱۰ شهدا اعلام شد .

با حضور مامورین کلانتری در بیمارستان به آنها اعلام شد که جوانی ۲۷ ساله بر اثر اصابت ضربه جسم تیز به قسمت چپ سینه فوت نموده است .

پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد تشکیل و موضوع به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد ‌.

کارآگاهان این اداره در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که مقتول در داخل پارک گلزار طی یک درگیری با سرنشین یک موتورسیکلت مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است .

در تحقیقات از دوستان مقتول( شاهدان صحنه جنایت ) به کارآگاهان اعلام شد که مقتول همراه آنها در داخل پارک حضور داشته که یکی از بچه محل ها با یک موتورسیکلت وارد پارک شده و بی هیچ مقدمه ای به سمت مقتول رفته ، با چاقو ضربه ای به مقتول زده و پس از آن به سرعت از محل متواری شده است .

سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی در پایان این خبر گفت: با شناسایی محل سکونت متهم پرونده در محدوده خیابان پیروزی ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به این محل مراجعه کرده و اطلاع پیدا کردند متهم پس از ارتکاب جنایت از این محل متواری شده است ؛ لذا هماهنگی های لازم با بازپرس محترم شعبه سوم دادسرای جنایی تهران انجام و تحقیقات جهت دستگیری قاتل فراری در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.