رئیس مجمع جوانان استان کرمان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا، دکتر سلطانی فر و معاون ایشان تندگویان را از حامیان جوانان در دوره های گذشته خواند و این حمایت ها در جنبه های مختلفی برشمرد و گفت: عدم به کارگیری بازنشستگان یکی از مباحث مهمی است که وزیر مطرح و پیگیری کرد تا به نتیجه رساند و در سیستم وزارت ورزش و جوانان نیز پیاده کرد و مدیر کل های جوان را در استان ها به کار گرفت که توانستند فعالیت های مثبت فراوانی داشته باشند.

احسان شیخ الاسلام به حمایت از سمن ها اشاره کرد: بحث سمن ها مخصوصا در حوزه جوانان سالها بود فراموش شده بود که در دوره وزارت سلطانی فر احیا شدند و شروع به کار کردند؛ هرچند ممکن است نواقصی وجود داشته باشد اما به مرور زمان امیدواریم این فرایند رشد کمی و کیفی داشته باشد.

وی افزود: کمک به تحصیل جوانان، آموزش سمن ها در بهتر شدن عملکردشان و توجه به جوانان ورای توجه به ورزش از دیگر خدمات دکتر سلطانی فر است. در سنوات گذشته نگاه وزارتخانه فقط ورزشی بود و اگر توجهی به جوانان می شد، در قالب همان ورزش بود، در حالی که همه جوانان ورزشکار نیستند و بعضی ها فعالان اجتماعی هستند و نیاز داریم کنشگرهای جدید و جوانی هم در سیستم اجتماعی کشور فعال باشند.

رئیس مجمع جوانان استان کرمان گفت: سمن ها و اعضای آنها حمایت خود از عملکرد مثبت دکتر سلطانی فر در حوزه جوانان به ویژه سمن ها را اعلام می کنند و امیدواریم مدیریت و وزارت ایشان تداوم پیدا کند تا شاهد اتفاقات بسیار مثبتی در حوزه جوان ها باشیم.