به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، حمیدرضا فولادگردرباره جزئیات پرونده آزار و اذیت جنسی تعدادی از دانش‌آموزان یکی از دبستان‌های دولتی پسرانه اصفهان گفت: اگرچه در این موضوع، تعرض جنسی به دانش‌آموزان و اختلاف خانوادگی نایب رییس انجمن اولیا و مربیان و اولیای دو دانش‌آموز صحت ندارد ولی باید مسئولان قضایی پیگیری کنند تا چنانچه ادعایی شده، صحت و سقم آن بررسی شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: حق خانواده‌هایی که بچه‌های آنها مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند، این است که موضوع را پیگیری کنند؛ دستگاه قضایی هم باید کمک کند و حداقل خواست ما از قوه قضاییه این است که به این پرونده، خارج از نوبت و با قاطعیت رسیدگی داشته باشد.

وی با اشاره به نقش شبکه‌های اجتماعی در خبری شدن این اتفاقات توضیح داد: یا در گذشته چنین مواردی خیلی کمتر اتفاق می‌افتاد یا به دلیل نبود فضای مجازی، این گونه نبود که همه از یک موضوعی با خبر شوند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ادامه داد: اگرچه این حوادث ممکن است به ندرت و به تعداد انگشتان دست اتفاق افتد اما وجود شبکه‌های مجازی باعث شده که جزییات این اتفاقات منتشر شود؛ لذا این موضوع یک حُسن دارد و یک قبح.

وی افزود: قبح آن این است که اینگونه اخبار اشاعه داده می‌شود و زشتی آن می‌ریزد و حُسن آن است که این امکان را فراهم می‌کند که چنین حوادثی پیگیری و ریشه‌یابی شود و با آن برخورد قاطع صورت گیرد.