به گزارش گروه اجتماعی برنا ،  نمایشگاه بانوی بی نشان از بخشهای گوناگون تشکیل شده است که روایت گر تاریخ از حضرت ادم (ع) تا عصر معاصر وبیان سیره زندگی پیامبران الهی و اهل البیت (ع) این نمایشگاه دارای بخشهای نمایشی ، فرهنگی ،سمعی و بصری است .

این روایتگاه تاریخی در سالهای گذشته با استقبال گسترده مردمی و چهره های مذهبی از جمله حجت الاسلام و المسلمین حاج محمود ریاضت و حاج مهدی سماواتی قرار گرفته است و امسال نیز از افراد برجسته دعوت بعمل آمده است مسئولان اجرایی نمایشگاه را غالبا جوانان تشکیل داده اند و سعی بر ان داشته اند با ساخت نماد های تاریخی و بیان و نمایش روایات مستند نسل حاضر را با وقایع قبل از اسلام در دوران انبیاء الهی و بعد از اسلام تا به امروز آشنا کنند.

در این نمایشگاه با توجه ویژه به فرمایشات مقام معظم رهبری از هرگونه خطاب تفرقه انگیز بین اهل تسنن و شیعیان پرهیز شده و صرفا به مرور مطالب مستند تاریخی پرداخته شده است .

بازدید از نمایشگاه حدود یک ساعت زمان خواهد برد و مراجعه کنندگان محترم با بخشهایی از قبیل خلقت حضرت ادم (ع) ، واقعه غدیر خم ، حادثه کوچه بنی هاشم و غیره آشنا می شوند و در انتها می توانند در بخش پرسش و پاسخ سوالات خود را مطرحو ودریافت نمایند . این رویداد تاریخی ، مذهبی و فرهنگی همه روزه از ۱۰ لغایت ۲۱ بهمن ماه از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۲:۳۰ واقع در خیابان پیروزی خیابان نبرد شمالی خیابان پاسدار گمنام بعد از میدان امام حسن مجتبی (ع) پلاک ۱۱۷ برگزار می شود.