به گزارش برنا، مسعود رضایی با تاکید بر اینکه مردم از عملکرد استارتاپ ها رضایت دارند و فعالیت آنها نباید متوقف شود، گفت: فعالیت تاکسی های اینترنتی باید گسترش یابد و به هیچ وجه نباید مانع فعالیت آنها شد و در مسیر فعالیت آنها سنگ اندازی کرد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه توقف فعالیت تاکسی های اینترنتی کارساز نیست و به ضرر جامعه است، افزود: باید به سمت توسعه استارتاپ های شهری حرکت کرد البته فعالیت آنها باید تحت نظارت دقیق قرار گیرد زیرا بدون بررسی صلاحیت رانندگان احتمال تخلف وجود دارد. شهرداری باید از پتانسیل استارتاپ ها برای بهبود وضعیت فعالیت تاکسی های تاکسیرانی بهره ببرد

 

وی با یادآوری اینکه شهرداری باید از پتانسیل استارتاپ ها برای بهبود وضعیت فعالیت تاکسی های تاکسیرانی بهره ببرد، ادامه داد: شهرداری می تواند با همکاری و تعامل با استارتاپ ها معضل بزرگی مانند ترافیک را حل کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه استارتاپ ها خدمات ارزنده ای را به مسافران و جامعه ارائه می کنند، یادآور شد: دسترسی راحت، صرفه جویی در وقت و از همه مهمتر کاهش هزینه از مزایای استفاده از حمل ونقل و تاکسی های اینترنتی است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، بر لزوم بهره گیری از ایده های خلاق و تکنولوژی های نوین در حوزه حمل ونقل عمومی برای کاهش ترافیک تاکید کرد و گفت: در حال حاضر ترافیک مهمترین مشکل کلانشهرهای کشور به ویژه تهران است که می طلبد از تکنولوژی های نوین و پیشرفته برای رفع آن بهره برد