به گزارش گروه اجتماعی برنا ، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در طول خیابان دماوند از تقاطع سبلان تا میدان امام حسین(ع) و در طول خیابان انقلاب از پل روشن‌دلان تا میدان امام حسین (ع) توقف تمام وسایل‌نقلیه تا ساعت ۱۲ امروز ممنوع است.

سرهنگ محمد رازقی از محدودیت تردد در محدوده میدان امام حسین (ع) خبر داد و گفت: با توجه به برگزاری مراسم "مادر امت" از ساعت 10 الی 12 در میدان امام حسین(ع) پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه‌ای را در محدوده مراسم در نظر گرفته است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: بر اساس این تمهیدات در طول خیابان دماوند از تقاطع سبلان تا میدان امام حسین(ع) و در طول خیابان انقلاب از پل روشن‌دلان تا میدان امام حسین (ع) توقف تمام وسایل‌نقلیه از ساعت 7 صبح تا پایان یافتن مراسم ممنوع است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به مراجعه تعداد قابل توجهی اتوبوس، پیش‌بینی افزایش حجم تردد در این محدوده را داریم لذا به رانندگان محترم پایتخت توصیه می‌‌شود برای برنامه‌ریزی سفرهای درون‌شهری و برون شهری خود و برای تردد در این مسیر از محورها و مسیرهای جایگزین استفاده کنند و در صورت ایجاد محدودیتهای مقطعی که توسط همکاران ما در این محدوده اجرا می‌شود با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.