به گزارش گروه اجتماعی برنا ،جشن ترنم عاشقی و ضیافت افطاری ویژه ایتام و کودکان بی سرپرست به مناسبت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) در ساختمان معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار شد.

تکریم کودکان بی سرپرست تحت پوشش بهزیستی و اختصاص یک روز خاص به آنان از جمله برنامه هایی است که در جهت حمایت از این قشر آسیب پذیر جامعه در دستور کار قرار گرفت.

در این مراسم، فیلم سینمایی آهوی پیشونی سفید اکران شد و کودکان به همراه سید جواد هاشمی تهیه کننده و کارگردان و برخی از بازیگران آن، این فیلم سینمایی کودکانه را به تماشا نشستند.

پس از صرف افطار ویژه، در این جشن آتش بازی و برنامه های شاد برای کودکان اجرا شد که مورد استقبال آنان قرار گرفت و در پایان جوایزی به کودکان مهمان تقدیم شد.

گفتنی است؛ این ضیافت افطار به مناسبت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) به همت سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی و اداره کل فرهنگی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی، با حضور ٤٠٠ کودک تحت پوشش بهزیستی در سالن ایوان شمس برپا شد.

در این مراسم، عیسی فرهادی فرماندار استان تهران، محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، علی اعطا و شهربانو امانی اعضای شورای اسلامی شهر تهران، سیدنجم‌الدین محمدی مدیر عامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی و جمعی از مدیران این سازمان حضور داشتند.