به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی برنا ، در دیدار صمیمی نمایندگان هیات رئیسه مجمع ملی جوانان با حجت الاسلام و المسلمین دکتر "مجید انصاری" عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان شد: سازمان های مردم نهاد باید مستقل، و دولت و سایر دستگاه ها نیز به این امر کمک کنند.

وی با اشاره به اعتماد بالای حضرت امام (ره) به جوانان اظهار داشت: برای برون رفت از مشکلات باید جوانان در سطوح مختلف مدیریت کشور قرار گیرند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مجمع ملی جوانان و سازمان های مردم نهاد جوانان باید در عمل نیز بیانگر خدمت به جامعه باشند افزود: پیگیری مطالبات و استقلال حوزه جوانان نیز به این مهم کمک خواهد کرد.

حجت الاسلام "مجید انصاری" با اشاره به اینکه سمن ها نباید وابستگی به دولت داشته و مستقل باشند افزود: تشکیل مجمع ملی جوانان به این اصل نزدیک تر، و دولت نیز باید در این خصوص کمک کند.

معاون سابق حقوقی و پارلمانی رئیس جمهور در ادامه گفت: باید بانک اطلاعات جامع از جوانان نخبه در زمینه های مختلف برای حضورشان در عرصه های آماده شود و متولی امور جوانان برای توانمند سازی آنها برنامه ریزی کند.

دکتر "مجید انصاری" در پایان از حضور و فعالیت داوطلبانه اعضای سمن ها و مجمع ملی جوانان در حوادث اخیر سیل تقدیر و افزود: آماده همکاری با این نهاد مردمی حوزه جوانان هستیم.

گفتنی است "علی یزدان پناه احمدآبادی" و "ایمان محمدی نرگسی" از اعضای هیات رئیسه مجمع ملی جوانان قبل از سخنان "دکتر انصاری" گزارشی از تشکیل مجمع ملی جوانان و اقدامات سمن ها در کمک رسانی به آسیب دیدگان سیل اخیر ارائه کردند.