به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی برنا؛ "صادق خسروی " رئیس مجمع ملی سازمانهای مردم نهاد جوانان کشور به مناسبت فرا رسیدن هفته مشارکت اجتماعی و روز تشکل ها، بیانیه ای صادر کرد.

بنابراین گزارش، در متن این بیانیه آمده است :

لازمه توسعه اجتماعی و رسیدن به قله های آرمانی هر جامعه ای، مشارکت اجتماعی در آن است، ۲۲ مرداد را که آغاز هفته تشکل ها نام نهاده اند، نمادی کوچک از مرور مسئولیت ما در قبال جامعه است، جامعه ای که به همت تشکل ها به بالاترین درجات آرمانی خود خواهد رسید.

امروزه سازمان های مردم نهاد در تمامی حوزه های کاری خود، بخصوص با محوریت جوانان می‌توانند نقشی اساسی را در مشارکت های اجتماعی داشته باشند و نیاز جامعه کنونی ایران اسلامی مبنی بر تمرکز بر دو حوزه اشتغال و نشاط اجتماعی راه را برای مشارکت های اجتماعی مردم هموار تر کرده است، اما نه در این موضوعات بلکه در تمامی نیازها، موثر ترین راه برای تغییر و تامین، خواستن مردم است همانگونه که خداوند متعال در آیه ۱۱ سوره رعد میفرمایید :إِنَّ اللَّهَ لا یغَیرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّی یغَیرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ. رسیدن به آرمان های اجتماعی، دینی و انقلابی نیز در مفهوم همین آیه تنها با همراهی و مشارکت است که به سرانجام خواهد رسید.

مجمع ملی سازمانهای مردم نهاد جوانان کشور،بعنوان اجتماعی از بیش از ۲۶۰۰ سمن، ضمن پاسداشت این روز و آرزوی توفیق و موفقیت برای همکاران و همراهان در مشارکت های اجتماعی این روز را گرامی داشته و حضوری موثرتر و با تاثیر بیشتر در تعالی اهداف مشترکه انقلاب و نظام را از خدای بزرگ برای تمامی فعالیت های داوطلبانه خواستاریم.

 

صادق خسروی

رئیس مجمع ملی سازمانهای مردم نهاد جوانان کشور

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: