به گزارش گروه استان های برنا؛ فرنوش نوبخت نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، با اشاره به برخی انتقادات در خصوص وضعیت خط ۳ متروی تهران در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، گفت: تاخیر در حرکت قطار‌ها در این ایستگاه به علت وجود نواقص عمرانی است.

وی با بیان اینکه فقدان پایانه و کمبود واگن در خط سه، علت تاخیر در حرکت قطار‌ها در این خط است، افزود: خوشبختانه در یک سال اخیر حرکت قطار‌ها از ۱۸ دقیقه به ۸ دقیقه رسیده که این حداکثر توان شرکت مترو برای ارایه خدمات است.

نوبخت با تاکید بر اینکه قطعه شمالی خط ۳ مترو ابتدا به ساکن یک پارچه شده و فاصله زمانی حضور قطار‌ها در ایستگاه کاهش یافته است، تصریح کرد: در مقایسه با خط یک، دو و چهار که فاصله حضور قطار‌ها در ایستگاه ۴ دقیقه است خط ۳ با تاخیر مواجه است که در این خصوص به زودی پس از رفع نواقص مذکور زمان حضور قطار در ایستگاه‌های این خط نیز کاهش خواهد یافت.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، با بیان اینکه علاوه بر نواقص عمرانی نیازمند تزریق واگن به خطوط مترو هستیم، گفت: منتظر تامین ۶۳۰ دستگاه واگن وعده داده شده در این حوزه هستیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: