به گزارش خبرنگار برنا ؛ صبح امروز 23 مردادماه؛ محمد مهدی تندگویان،  معاون وزیر ورزش و جوانان- اعظم کریمی، مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان و مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان از خبرگزاری برنا بازدید کردند و روز خبرنگار را تبریک گفتند.

محمد مهدی تندگویان در جمع خبرنگاران برنا گفت : به دلیل مصادف شدن هفته ازدواج با روز خبرنگار و برنامه های فشرده هفته گذشته کمی با تاخیر روز خبرنگار را تبریک عرض می کنم .

وی تاکید کرد : چه زمانی که عضو شورای شهر تهران بودم و چه در این مدت که در وزارت ورزش و جوانان و در بخش جوانان این وزارت خانه مشغول به فعالیت هستم شاهد همراهی موثر خبرنگاران برنا بودم . 

معاون وزیر ورزش و جوانان در ادامه با بیان اینکه کارهای مشترکی بین وزارت ورزش و جوانان و خبرگزاری برنا شکل گرفته  و باعث شده حوزه جوانان به جایگاه مناسبی در بخش اطلاع رسانی و خبر برسد ادامه داد : برگزاری همایش همدان با حضور مدیران و خبرنگاران برنا  و نمایندگان  سمن های کل کشور برگزار شد، همکاری های مثمر ثمر بود که به ارتقای سطح فعالیت های و هماهنگی ها انجامید.

تندگویان در پایان بیان داشت  : معتقدم  خبرنگاران نباشندحلقه مفقوده ای بین مسئولین و کشور و مردم ایجاد می شود . در بسیاری موارد خبرنگاران  آسیب یا موضوعی را  کشف می‌کند که اگر ما و عوامل اجرایی‌مان می خواستیم به کشف آن برسیم به دلیل مشغله کاری و درگیری ها شاید مدت زمان طولانی می گذشت و آسیب گسترده تر می شد .خبرنگاران معمولا  به موقع رصد می‌کنند و هشدار می‌دهند و امیدوارم جامعه‌شان همیشه جامعه سالم و پویا و درخشانی باقی بماند. روز خبرنگار را با تأخیر زیاد مجددا تبریک می‌گویم و برای همه آرزوی سربلندی و سلامتی دارم  و از همه تشکر می‌کنم بابت همه این مدتی که کنار ما بودید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: