به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان به همراه مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی و اعظم کریمی مدیرکل برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاری برنا بازدید کردند.

مازیار ناظمی در این دیدار با بیان این که مشکل اصلی امروز ما در کشور، مشکل ارتباطی است، گفت: این یعنی نمی توانیم با هم صحبت کنیم و ارتباط موثر و روشن داشته باشیم . ارتباط مردم با مسئولین، مسئولین با نهاد ها و مردم و ..و مناسب نیست و حرف یکدیگر را نمی فهمند و همه به حرف یکدیگر سوظن دارند که این مشکل ریشه تاریخی دارد.

وی با اشاره به این که وزارت ورزش و جوانان از معدود نهادهایی است که خبرگزاری دارد، گفت: این یک فرصت برای وزارت ورزش و جوانان است. برنا در چند سال اخیر توانست مشکل برچسب دولتی بودن را از خود دور کند و با درصد زیادی از این فضا فاصله گرفته است.

ناظمی با تاکید بر اهمیت ابزار های ارتباطی، گفت: رسانه ها و ابزار های ارتباطی کمک می کنند تا صدای ما به مردم و همچنین صدای مردم به مسئولین برسد.

وی در پایان با بیا ن این که برنا در حوزه رسانه ای جایگاه خوبی دارد و با حوصله و صبر و تلاش زیاد به این نتیجه رسیده است، اظهار داشت: امروز فاصله ای بین وزارت ورزش و جوانان و برنا نمی بینم و به همه مسئوالان و خبرنگاران آن تبریک می گویم.

همچنین در این بازدید اعظم کریمی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان ضمن تبریک روز خبرنگار، گفت: از همه خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران به ویژه حوزه اجتماعی برنا که همه اخبار ما را پوشش می دهند تشکر می کنم.

وی ادامه داد: سالها قبل در تحریریه کار کردم و با این فضا آشنایی دارم و مسائلشان را درک می کنم و امروز برای من تجدید خاطره ای از آن دوران شد.

 
کریمی با تاکید بر همراهی و هم فکری رسانه ها و خبرنگاران در امور مختلف دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان گفت: امیدوارم با بهره گیری از توان خبرنگاران و خبرگزاری برنا و مشارکت سمن های جوانان بتوانیم گام های موثری در حوزه اطلاع رسانی امور جوانان برداریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: