به گزارش برنا؛ به مناسبت عید قربان و ماه ذی الحجه تعداد 25 زندانی جرائم غیرعمد با کمک خیرین و ستاد دیه استان تهران آزاد شدند.

منوچهر رحمانی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران: با ورود نیکوکاران به عرصه حمایت از مددجویان بی بضاعت بدهکار و جرایم غیر عمد، شاهد کاهش چشمگیر آسیب‌های اجتماعی نیز خواهیم بود.

رحمانی در ادامه افزود: در آیین ما ایرانیان و دین اسلام، بر اهمیت نجات دیگران از گرفتاری و انجام امور خیر، توصیه‌شده و با عمل به این تأکیدات شاهدیم هرساله علی‌رغم مشکلات مالی و معضلات معیشتی تعداد زیادی از زندانی بدهکار مالی یا دیه از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده‌های خود باز می‌گردند در همین راستا به مناسبت عید قربان و ماه ذی الحجه تعداد 25 زندانی جرائم غیرعمد با کمک خیرین و ستاد دیه استان تهران آزاد شدند.

وی در ادامه افزود: همچنین مردم می توانند از طریق سایت نمایندگی به نشانی http://tehipro.ir/Default و با شماره تماسهای 88862027 – 88861863 یا مراجعه به دفتر نمایندگی واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی 6، پلاک 25، طبقه سوم با فعالیت های این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمک های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: