به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی برنا؛ اعضای هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران در یکصدو شصتمین جلسه و همزمان با آغاز سومین سال این دوره انتخاب شدند.

محسن هاشمی با 18 رای از 21 اراء اخذ شده برای سومین سال رییس شورای اسلامی پنجمین دوره شورا شد.

همچنین در جریان انتخاب نایب رییس شورا دو نامزد این پست آقایان امینی و فراهانی خود را در معرض رای اعضا قرار دادند که در نهایت سید ابراهیم امینی با 17 رای از 21 آراء حاضر به عنوان نایب رییس شورا در سال سوم انتخاب شد. مجید فراهانی دیگر نامزد این پست نیز 4 رای اخذ کرد.

در جریان انتخاب دو منشی هیات رییسه نیز خانم ها بهاره آروین، زهرا نژاد بهرام و الهام فخاری به عنوان کاندیدا خود را معرفی کردند.

در نهایت بهاره آروین با 14 رای، زهرا نژاد بهرام 16 رای به عنوان منشی های هیات رییسه در سال سوم انتخاب شدند. الهام فخاری نیز در این رقابت 9 رای اخذ کرد.

در ادامه جلسه رای گیری برای انتخاب سخنگوی شورا با کاندیداتوری علی اعطا صورت گرفت که در نهایت وی با 20 رای از 21 رای اخذ شده برای دوسال باقی مانده از دوره پنجم شورا به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شدند.

همچنین در این جلسه رای گیری برای انتخاب خزانه دار شورا نیز صورت گرفت که سید حسن رسولی برای سال سوم نیز به عنوان خزنه دار شورا با 20 رای از 21 رای اخذ شده انتخاب شد.

 

خبرنگار: سیمین برادران

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: