به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ محمدعلی رستمیان با اشاره به راه‌اندازی پویش" مشق مهر" با هدف تهیه لوازم‌التحریر برای دانش آموزان نیازمند تحت پوشش سازمان بهزیستی اظهار کرد: در آستانه شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، پویش مشق مهر آغاز شده است.

وی تصریح کرد:  پویش اشاره شده  برای دومین‌ سال متوالی است که از سوی سازمان بهزیستی کلید خورده است و خیرین و نیکوکاران می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد #300*733* از طریق تلفن همراه همچنین از طریق اپلیکیشن‌ آپ با انتخاب گزینه «مشق مهر» کمک‌های خود را به دانش‌آموزان نیازمند در مناطق محروم اهدا کنند.

رستمیان ادامه داد: پویش " مشق مهر از سه‌شنبه 12 شهریور آغاز شده و  تا 10 مهر ماه سال جاری  ادامه خواهد داشت و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، کمک‌های جمع‌آوری شده در اسرع وقت در اختیار دانش‌آموزان نیازمند شناسایی شده قرار خواهد گرفت.

مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور افزود: سال گذشته بالغ بر 9 میلیارد و 500 میلیون تومان برای تهیه نوشت‌افزار کودکان نیازمند تحت پوشش کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده است و پیش‌بینی می‌شود میزان کمک‌ها امسال نسبت به سال گذشته افزایش یابد.

وی همچنین درباره اقلام اهدایی به دانش‌آموزان نیازمند گفت: این اقلام در قالب 4 بسته‌ مختلف در 2 رده سنی دختران و پسران  شامل کوله‌پشتی، دفتر مشق و نقاشی، خودکار، مداد، پرگار و ... بسته‌بندی خواهد شد و در اختیار دانش‌آموزان به‌ویژه در مناطق محروم قرار می‌گیرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: