به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سید حمید موسوی شهردار این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با تماس شهروندان و انجام گشت های نامحسوس در طول شب و پایش در سطح منطقه با سربرداری و قطع چند اصله درخت در این محدوده مواجه شدیم و آن را به صورت آنی به نیروی انتظامی اعلام و با اقدام سریع آنها مجرمین در هنگام ارتکاب جرم و انتقال درختان خشک دستگیر شدند.

وی گفت: در این خصوص شکایتی از سوی شهرداری منطقه یک در مراجع قضایی طرح و در انتظار صدور رای هستیم و از سویی کارشناسان فضای سبز با مراجعه به املاک مورد نظر و تهیه کروکی جدید نسبت به ارایه گزارش به کمیسیون ماده 7 منطقه و سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران اقدام و رای کمیسیون در خصوص پرونده های مربوطه بزودی صادر خواهد شد .

موسوی افزود: این اقدام مدل جدیدی از همکاری شهرداری و نیروی انتظامی برای صیانت از باغ ها و فضاهای سبز منطقه است و توانستیم در لحظه تخریب از پتانسیل نیروی انتظامی بهره بگیریم و از تخریب باغ جلوگیری کنیم.

وی از شهروندان خواست با ارتباط با سامانه های 137 و 1888 این نوع موارد را به مدیریت شهری منطقه اطلاع دهند تا قبل از تخریب اعمال قانون شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: