به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ ساعت  8 و 20 دقیقه صبح امروز، صدای انفجاری از یکی از خانه‌های خیابان اردیبهشت در شهرضا به گوش می‌رسد که در همان زمان نیروی انتظامی و شرکت گاز وارد عمل می‌شوند، اما هنوز اطلاع دقیقی از علت این حادثه در دست نیست.

حبیب صادقی، رئیس اورژانس 115 شهرضا  با اشاره به مصدومان این حادثه گفت: این حادثه 3 مصدوم داشت که 2 آمبولانس به محل اعزام شد و مصدومان حادثه را که یک زن 47 ساله و یک مرد 50 سال و یک نفر راننده ماشینی که در حال تردد در کوچه بوده و به دلیل ریزش آوار بر سر خودرو دچار مصدومیت شده بود را به بیمارستان امیرالمؤمنین شهرضا منتقل کردند.

وقوع انفجار بدون آتش‌سوزی

رسول قرائتی، رئیس شرکت گاز شهرضا گفت: احتمال می‌رود علت انفجار گاز اتان مربوط به فاضلاب بوده است، در این حادثه شدت تخریب بسیار زیاد بوده به طوری که درب منزل به خانه مجاور پرتاب شده، اما آتش‌سوزی به دنبال نداشته است.

رئیس شرکت گاز شهرضا با بیان این‌که به احتمال زیاد انفجار این منزل مسکونی به دلیل گاز متان نبوده است، افزود: اگر گاز طبیعی بود حتماً با آتش‌سوزی همراه بود، علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

علت حادثه در دست بررسی است

ابراهیم علی‌اکبری گفت: ساعت 8 و 32 دقیقه صبح امروز به آتش‌نشانی انفجار منزل مسکونی گزارش شد که در سریع‌ترین زمان ممکن نیروهای امدادی بر سر صحنه حادثه رسیدند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرضا با اشاره به 3 مصدوم این حادثه بیان کرد: عملیات خاکبرداری با 50 نفر از کارگران شهرداری و کارکنان آتش‌نشانی در حال انجام است، تا این عملیات به طور کامل انجام نشود، علت حادثه مشخص نیست.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: