به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، محمد سعید الماسی اظهار کرد: پیش از ظهر امروز 3 جوان که برای آب‌تنی به به رود کارون در بخش سوسن رفته بودند در آب غرق شدند و با تلاش‌های صورت گرفته پس از وقوع حادثه از آب خارج شدند.

وی افزود: با تلاش‌های نیروهای امدادی حاضر در محل، کار احیای آنها صورت گرفت که با تلاش‌های صورت گرفته کار احیای 2 نفر از آنها در محل با موفقیت انجام شد ولی تلاش‌ها برای بازگشت به زندگی نفر سوم بی‌نتیجه ماند و این جوان پس از انتقال به درمانگاه بخش سوسن با تلاش های پزشکان پس از چند دقیقه به زندگی بازگشت اما باز هم علائم حیاتی را از دست داد و متأسفانه جان داد.

بخشدار سوسن با بیان اینکه متاسفانه عدم توجه به علائم و اخطارهای موجود در محل در مورد خطرناک بودن شنا در برخی از مناطق دشت سوسن باز هم شاهد وقوع حوادث در پی این بی‌توجهی هستیم ادامه داد: روز گذشته نیز در محل حادثه امروز یک جوان 29 ساله به دلیل عدم آشنایی به فنون شنا در آب غرق شد و جان خود را از دست داد. الماسی بیان کرد: با توجه به قرار داشتن بخش سوسن در پایین دست سد کارون 3 و بالا آمدن آب در زمان‌های مختلف در پی باز شدن دریچه‌های سد و همچنین متفاوت بودن عمق و کف رود کارون در نواحی مختلف این بخش، همواره شاهد وقوع حوادث ناگواری برای افرادی که برای شنا به این محل سفر می‌کنند هستیم و انتظار می‌رود تمام افرادی که قصد سفر به سوسن و تفریح در کنار رود کارون را دارند از نزدیک شدن و شنا در آن جدا پرهیز کنند.

وی در پایان عنوان کرد: این 3 نفر توسط نیروهای اورژانس جهت ادامه روند درمانی و رسیدگی بیشتر به بیمارستان شهدای ایذه منتقل شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: