به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ هیات رییسه مجمع ملی جوانان کشور درباره موافقت با امریه و ادامه خدمت جوانان در تشکل‌های مردم نهاد طی بیانیه ای از رهبر معظم انقلاب تشکر کردند.

این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خداوند مهربان

انجام فعالیت‌های داوطلبانه باعث کمک به افراد نیازمند، محقق نمودن اهداف و ارزش‌های جامعه می‌شود.

اعلام بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی "دامت برکاته" و اشاره به نکات ویژه ای همچون به اوج رسانیدن مشارکت مردمی و مسابقه‌ خدمت‌رسانی؛ فصل الخطاب جوانان مبنی بر محور تحقق نظام پیشرفته‌ اسلامی و نیروی انسانی مستعد و کارآمد جوان بعنوان مهم‌ترین ظرفیت امیدبخش کشور، نقش سازمان های مردم نهاد جوانان کشور را برای تحقق این اهداف پررنگ تر می کند.

 اکنون موافقت فرماندهی معظم کل قوا "مدظله العالی" با طرح امریه سربازی اعضای سازمان های مردم نهاد جوانان این وظیفه را بیشتر از گذشته سنگین تر می کند.

بار دیگر مراتب سپاس و امتنان را از اعتماد و عنایت ویژه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در حوزه جوانان اعلام و امید است بتوانیم در سال جاری اقدامات موثری را در راه رسیدن به رونق تولید ملی، توانمندی و اشتغال جوانان انجام دهیم.

از خداوند متعال سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری و توفیق خدمتی سرشار از شور و نشاط برای جوانان عزیز ایران اسلامی را مسالت دارم.

صادق خسروی-ریاست مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان

هیات رئیسه مجمع ملی جوانان کشور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: