به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ هیات جوانان جمهوری آذربایجان بامداد جمعه 17 آبان ماه به منظور برگزاری هفته دوستی جوانان ایران و آذربایجان به کشورمان سفر می کنند و در هفته آتی برنامه ها و دیدارهای مختلفی با مسئولان، جوانان و سمنهای جوانان ایران خواهند داشت.

حضور در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی و گلزار شهدای بهشت زهرا(س)، دیدار با مسئولان وزارت ورزش و جوانان، بازدیدهایی از سمن های جوانان، مجموعه باغ موزه دفاع مقدس و باغ کتاب تهران، کارخانه نوآوری و همچنین بازدید از مجلس شورای اسلامی و نشست با رییس فراکسیون جوانان و چند برنامه تفریحی جزو برنامه های سفر هیات آذربایجان در تهران خواهد بود.

این هیات روز سه شنبه به مشهد مقدس سفر می کنند و ضمن زیارت حرم مطهر امام هشتم(ع) بازدیدی از خانه جوانان مشهد و موزه آستان قدس رضوی خواهند داشت و همچنین با مجمع سمنهای جوانان خراسان رضوی نیز دیدار می کنند.

سفر به استان سمنان و بازدید از انتخابات مجمع سمنهای جوانان این استان و همچنین بازدید از اماکن تاریخی سمنان و بازگشت به تهران از برنامه های روز پنجشنبه هیات آذربایجانی خواهد بود.

هیات جوانان جمهوری آذربایجان روز جمعه از مجموعه نگارستان و میدان مشق، باشگاه فرهنگی ورزشی انقلاب تهران و برج میلاد تهران بازدید خواهند کرد و با بدرقه محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان به کشور خود بازخواهند گشت.