به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ محمدجواد آذری جهرمی مدتی قبل درباره کلاهبرداری‌هایی که از طریق ارائه خدمات ارزش افزوده انجام می‌شود به مردم هشدار داد. او وعده داد این تخلف را پیگیری می‌کند تا مردم بدانند هر کدام از شرکت‌های ارزش افزوده چه میزان از حساب آن‌ها بدون این که اطلاع داشته باشند و به صورت ناخواسته کسر کرده‌اند.

چند روز قبل این اتفاق رخ داد و مردم با شماره‌گیری کد #۶*۸۰۰* با رقم دقیق پول‌هایی مواجه شدند که طی سه سال گذشته از آن‌ها کسر شده بود. این ارقام از پول‌های اندک شروع شد و به رقم ۱۲ میلیون تومان نیز رسید. مبارزه با وس پیامدهایی مثبت و منفی زیادی داشت.

در همین راستا رییس کمیسیون اصل نود و نماینده مردم قزوین در مجلس، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: در پیگیری که از وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات داشتم مشخص شد تاکنون بیش از ۱۵ هزار نفر از مردم قزوین از خدمات ارزش افزوده شکایت کرده‌اند.

داود محمدی افزود: از وزیر ارتباطات تشکر می‌کنم که نسبت به پیگیری این موضوع اقدام کرده‌اند. از دستگاه قضایی نیز خواسته‌ام تا قاطعانه با کسانی که این‌گونه دست در جیب مردم کرده‌اند برخورد کند.

او اشاره کرد: با توجه به اینکه این موضوع از مصادیق بارز حق الناس و حقوق عمومی است وکلای ملت باید در این طریق ثواب به جد گام بردارند تا حاشیه امنی برای متجاوزین به حقوق مردم به وجود نیاید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: