به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سعیدصالح محمود رباطی، در تشریح فعالیتهای زیباسازی معابر سطح منطقه گفت: با توجه به ضرورت بازبینی ساعت های شهری معابر داخل محدوده، 37  دستگاه ساعت تنظیم و تعمیر شد.

وی همچنین به اجرای تبلیغات محیطی به مناسبت روز جهانی معلول در معابر عمومی اشاره و بیان کرد: با توجه به قرارگرفتن در آستانه روز جهانی معلول، 13 بنر اطلاع رسانی در منطقه نصب شد.

رباطی در ادامه به تشریح اقدامات اجرایی در راستای رفع نواقص روشنایی در نقاط پرتردد پرداخت و اظهار کرد: در همین راستا روشنایی بزرگراه شهید کاظمی زیر پل شقایق که از نقاط بی دفاع شهری محسوب می شود با نصب ریسه های نوری تأمین شد. همچنین فعالیت تأمین روشنایی پل عابر پیاده واقع در بزرگراه شهید هاشمی (پل قلعه حاج موسی) به منظور سهولت تردد و ایمن تر شهروندان انجام شد.

به گفته این مسئول رنگ آمیزی نرده های ترافیکی وسط بزرگراه خلیج فارس حدفاصل بزرگراه آزادگان تا شهرک گلریز برای ایجاد جلوه شهری زیباتر، در 400 متر مربع امروز به اتمام می رسد.

رباطی در بخش دیگری با اشاره به سایر فعالیتهای نگهداشت شهر گفت: در راستای پیرایش شهری، دیواره های بد منظر در بیش از 10 نقطه از معابر محدوده منطقه پاکسازی شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: