به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ حیدر آسبان، رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، گفت: شب گذشته تعدادی از شهروندان شهرک ولیعصر (عج) با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ تماس و اعلام داشتند تعدادی شرور با عربده کشی تعدادی از خودرو‌هایی که در یکی از خیابان‌های این شهرک پارک شده بود، تخریب و باز محل گریخته اند.

وی بیان کرد: با دریافت شکایت تیمی از ماموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی برای بررسی موضوع به نشانی اعلام اعزام شدند و تحقیقات مقدماتی نشان از این داشت سه جوان موتورسوار، ۶ دستگاه خودروی سواری را تخریب کرده اند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و شناسایی هویت و مخفیگاه متهمان در دستور کار قرار گرفت، افزود: کمتر از ۲۴ ساعت مخفیگاه یکی از اشراره در محدوده شهرک ولیعصر (عج) شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار داده شد.

سرهنگ آسبان با اشاره به اینکه تلاش مأموران برای شناسایی و دستگیری سایر عاملان این تخریب ادامه دارد، تصریح کرد: بررسی سوابق این متهم نشان از این دارد که وی سابقه دار بوده و پیش‌تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: