به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ وی به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت :پس از درگیری با همسرم وی را به داخل چاه زمین کشاورزی هل دادم.

این قاتل دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که دو پسرش از قصاص گذشتند و اعلام گذشت کردند اما دو دخترش برای او حکم قصاص خواستند.

دختر بزرگ وی وقتی در جایگاه ویژه ایستاد گفت: پدرم مرد بدبینی بود و همیشه ما را اذیت می‌کرد. هنگامی که من و خواهرم نوجوان بودیم مدام با ما درگیر می شد و ما را کتک می زد. او ما را مجبور کرد وقتی که خیلی کم سن و سال بودیم ازدواج کنیم به همین دلیل من و خواهرم هر دو ازدواج ناموفقی داشتیم .من بعد از ازدواج اولم با یک مرد که دو فرزند داشت ازدواج کردم اما حالا که پدرم مادرم را کشته است و به اتهام قتل او در زندان است شوهرم مرا طلاق داده و می گوید پدرم آبروی او را پیش خانواده‌اش برده است .

وی ادامه داد: شوهرخواهرم نیز حالا معتاد است و خواهرم زندگی خوبی ندارد . پدرم با بدرفتاری و بدبینی هایش زندگی مادرم و من و خواهرم را سیاه کرد. او موهای مادرم را از ته می تراشید و اجازه نمی داد مادرم موهایش را بلند کند.او همیشه به مادرم بدبین بود. به همین دلیل نمی‌توانم از قصاص صرف نظر کنم.

سپس مرد همسرکش در جایگاه ویژه ایستاد و منکر قتل عمدی شد. وی گفت: من گمان می کردم همسرم با مرد همسایه رابطه دارد .چون بازنشسته شرکت واحد بودم، بیشتر اوقات را در خانه می گذراندم و به همین دلیل هم با همسرم دعوا داشتم.

وی ادامه داد: یک روز مرد همسایه به من گفت با یک زن که ساکن آپارتمان ماست رابطه دارد . گمان می کردم مرد همسایه با زن من در رابطه است و به همین دلیل عمدی این ماجرا را به من گفته است . سر این موضوع با همسرم درگیر شدم. من و طلعت سوار ماشین شدیم و به زمین های کشاورزی ورامین رفتیم.آن جا بار دیگر دعوا میان ما بالا گرفت. همسرم می خواست از روی یک چاه عبور کند که پایش پیچ خورد و به داخل چاه سقوط کرد .من همسرم را هل ندادم و او را نکشتم. به همین دلیل هم بلافاصله با پلیس تماس گرفتم .

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به دفاعیات این مرد و مدارک موجود در پرونده وی را از اتهام قتل عمدی تبرئه و او را به خاطر قتل شبه عمد به پرداخت دیه و سه سال زندان محکوم کردند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: