به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ دوره آموزشی سامانه توانمندسازی مشارکت‌های اجتماعی جوانان با حضور سجاد سالک مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی و فعالیت‌های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان در مشهد برگزار شد.

پس از پایان این کارگاه، فراخوان معاونت جوانان برای دریافت طرح‌ها و  کارگاه منتشر خواهد شد و از این پس با حذف کاغذ، تمام فرآیندهای دریافت، داوری و تصویب طرح‌های سمن‌ها از طریق سامانه صورت خواهد گرفت.

 سجاد سالک، مدیرکل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه کارگاه تخصصی آموزش سامانه توانمند سازی سمن‌های جوانان کشور گفت: از ابتدای زمستان سال جاری، طرح ها، کارگاه ها و ایده های سمن‌ها از طریق سامانه توانمند سازی سمن های جوانان و به صورت آنلاین ثبت خواهد شد.

او افزود: از این به بعد در فراخوان‌ها، فرمی به صورت کاغذی دریافت نمی‌شود و نیازی به حضور فیزیکی افراد در ادارات کل استانی نیست و هر فردی می‌تواند از دورترین نقطه به مرکز استان، از منزل یا محل کار، طرح خود را در سامانه ثبت کند.

 مدیرکل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان گفت: کارهایی مانند بررسی و تصویب طرح ها در شورای داوری و اعلام نتیجه و گزارش گیری پایانی نیز به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

سالک در پایان گفت: افراد عضو در شواری داوری در صورت رد کردن یک طرح باید دلایل قانع کننده ای برای آن بیاورند و تمامی این مراحل از سوی وزارت قابل نظارت و بررسی است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: