به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ این مراسم با رویارویی تیم های "کودکان آینده ساز منطقه 12" و "بلندهمتان کوتاه قامت" آغاز خواهد شد.

محمد مومنی، مسئول استعداد یابی فوتبال محلات و اقشار سازمان در این خصوص اظهار داشت: مسابقات لیگ فوتبال کودکان آینده ساز، با همکاری مشترک سازمان ورزش، منطقه 12 شهرداری و پویش صعود، در رده سنی 11 تا 16 سال،  انجام می پذیرد.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، آیین افتتاحیه با دعوت از شهرداران و معاونین اجتماعی مناطق 22 گانه در مجموعه شهید هرندی برگزار می شود.

این ملی پوش سابق کشورمان هدف از برگزاری لیگ فوتبال- جام کودکان آینده ساز - را، شناسایی استعدادهای فوتبال و امکان راهیابی آن ها به تیم های باشگاهی کشوری برشمرد و افزود: در این راستا، سازمان ورزش از آکادمی فوتبال باشگاه های پرسپولیس، استقلال، پیکان، سایپا، راه آهن، بانک ملی و ... برای حضور در این رقابت ها و شناسایی استعدادها دعوت به عمل آورده است.

افتتاحیه مسابقات یادشده، روز چهارشنبه 20 آذرماه در مجموعه ورزشی شهید هرندی منطقه 12 برگزار و رقابت ها از روز پنجشنبه، 28 آذرماه، به طور رسمی آغاز می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: