به گزارش گروه اجتماعی خبرگزرای برنا؛ سردار حسین اشتری، در جلسه تقدیر از ۲ مامور پاک دست و وظیفه شناس راهور که با حضور سردار  محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت و این ماموران در ستاد ناجا برگزار شد، اظهار داشت: خدا را شاکریم که ماموران نیروی انتظامی حافظ جان، مال و ناموس مردم هستند و به وظایف خود به خوبی عمل می کنند.

وی با بیان اینکه امروز مجموعه عظیم ناجا در اقصی نقاط کشور در حال خدمت رسانی به مردم عزیز است، تصریح کرد: اعتماد مردم به نیروی انتظامی بالاترین سرمایه ای است که هموطنان در عرصه های مختلف به این نیرو دارند.

سردار اشتری خاطر نشان کرد:  این ۲ مامور وظیفه شناس کیف دستی که در آن مقداری وجوه نقد و چک های حامل به مبلغ ۴۰ میلیارد تومان بوده را پیدا و اولین چیزی که به ذهن آنها خطور کرده آنکه هر چه سریعتر صاحب کیف را پیدا کنند.

فرمانده ناجا ابراز خوشنودی کرد: از طریق بازرسی ناجا و هماهنگی بانک مربوطه در کمتر از سه ساعت از زمان پیدا شدن کیف توانستند صاحب آن را پیدا و وی را از نگرانی نجات داده و سبب مسرت و خوشحالی اش شوند.

وی تاکید کرد: افتخار ما به داشتن چنین همکاران نجیب و وظیفه شناسی است که از جان و مال خود مایه می گذارند تا بتوانند به بهترین نحو به مردم خدمت رسانی کنند.

سردار اشتری با بیان اینکه از تمام مردم که به ما و همکارانمان در ناجا لطف و عنایت دارند قدردانی می کنم، گفت: در اینجا لازم می دانم از همه همکاران وظیفه شناس و زحمت کش که در راه ها، شهرها، روستاها، مرزها و اقصی نقاط کشور به مردم خدمت رسانی می کنند، تشکر کنم.

 نیروی انتظامی تهران دارای پاک دست ترین کارکنان است

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از نحوه پیدا شدن چک های حامل و وجوه نقد توسط ۲ مامور وظیفه شناس ستوانیکم"محمدرضا مجیدیان" و ستوانیکم "رضا معرفی " گفت: واقعیت این است که کارکنان نیروی انتظامی پاک دست ترین هستند بطوریکه که روزانه شاهدیم وسایل ارزشمند یا مبالغی توسط پرسنل پیدا و با پیگیری و مسئولیت پذیری به صاحبان آنها بازگردانده می شود.

سردار محمدرضا مهماندار عنوان کرد: به عنوان نمونه این ماموران جوان، وظیفه شناس و صریح العمل از افسران ستاد ترخیص هستند که کیفی حاوی ۴۰ میلیارد تومان چک های حامل و وجوهی نقد را پیدا و بلافاصله سعی می کنند آن را به دست صاحبش برسانند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ یادآور شد: خوشبختانه از طریق مجموعه بازرسی ناجا و بانک این فرد پیدا و کیف گمشده به وی تحویل شد که این  فرد از شوق پیدا شدن کیفش اشک شوق در چشمانش جمع شد و بارها از مجموعه ناجا تشکر و قدردانی کرد حتی به عنوان یک رسم سعی کرد تا مبلغی را به این ۲ مامور وظیفه شناس هدیه بدهد که از پذیرش آن امتناع شد.

در این جلسه به پاس وظیفه شناسی و قدردانی به این ماموران لوح تقدیر به همراه ۳ ماه ارشدیت و ۱۵ روز حقوق و مزایا  از سوی فرمانده نیروی انتظامی اهدا شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: