به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ محمود میرلوحی، رئیس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران، در رابطه با دستاوردهای سفرهای خارجی اعضای شورای اسلامی شهر تهران و مدیران شهری گفت: دستاوردهای سفرهای خارجی این است کسانی که در اجرا هستند وقتی آخرین دستاوردها را از نظر منابع و درآمد ببیینند و مناسبات را متوجه شوند تجارب خوبی را منتقل می کند.

او در رابطه با سفرهای پیشین اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری اظهار کرد: به عنوان مثال در سفر به کره‌جنوبی، این کشور شهرهای ترکیبی خود را معرفی و عنوان کرد که چگونه مشکل بافت فرسوده‌شان حل شده و این مناطق به نقطه فعال و تجاری و اداری و فضای سبز تبدیل شده است.

میرلوحی در رابطه با عدم انتشار سفرهای خارجی مدیران شهری در سامانه شفافیت افزود: سفرهای خارجی باید به سامانه شفافیت بیاید و شفاف باید باشد چرا که مدیران چراغ خاموش به  سفر نرفته‌اند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: به نظر می‌آید تبادل با دنیا و ارتباط با مجامع و نحوه برگزاری سمینار و نشست و... اهمیت زیادی دارد.

او در رابطه با سفر وین گفت: در وین مدیر پسماند ما و یا رئیس سازمان فناوری ما حرفی برای گفتن داشتند و حضور در این مجامع بدون دلیل نیست و رفت و آمد در مجامع می‌تواند مفید باشد.

خبرنگار: سیمین برادران

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: