به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ پیروز حناچی، شهردار تهران، در رابطه با برخی گلایه‌های مردم در خصوص اعمال محدودیت برای زیرگذر گیشا گفت: عموما در طرح‌های عمرانی بعضی‌ها تحت تاثیر منافع هستند. بعضی‌ها منتفع می‌شوند و برای برخی‌ها محدودیت ایجاد می‌شود.

او افزود: مباحث کارشناسی هم وجود دارد. اگر مستقیم از زیرگذر گیشا دسترسی بدهیم با پس زدن ترافیک گیشا، زیرگذر هم قفل می‌شود و این‌ها بحث‌های کارشناسی است که بدان توجه داریم.

حناچی تاکید کرد: ما فضا را باز کرده‌ایم که راجع آن صحبت کنیم. در گذشته در خصوص این موارد صحبت نمی‌شد. ما این گوش شنوا را داریم تا در موردش صحبت کنیم از این رو سعی داریم تصمیمی بگیریم که نهایتا به نفع مردم باشد و حداکثر انتفاع رخ بدهد.

شهردار تهران گفت: برای گیشا از گذشته مشکل دسترسی و ورود داشته است. خوشبختانه با تلاش‌هایی که شده از شمال، غرب، جنوب دسترسی وجود دارد و در شرق هم کاری می‌کنیم که امکان دسترسی وجود داشته باشد.

او در رابطه با حواشی زیرگذر استاد معین بیان کرد: حاشیه زیرگذر استاد معین خیلی واقعی نبود. در ضمن هیچ‌وقت راه بسته نیست چراکه زیرگذر معین برای دو طرفه طراحی شده اما زمان استفاده‌اش عقب افتاده است.

خبرنگار: سیمین برادران

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: