به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ کریمی نیا گفت :برای تولید ماسک هیچ مشکلی وجود ندارد وبی اطلاعی مردم از نوع ماسک مورد نیاز سبب شد که مردم بی جهت دنبال ماسک فیلتر دار بروند درحالی ماسک سه لایه ی کربنی بدون فبلتر کفایت می کند.

این مقام مسئول با گلایه از رسانه ها گفت:بیش از 60 درصد از فرایند مقابله با کرونا مربوط به رسانه های کشور است که با تاخیر وارد شده اند وتازه امروز رسانه ها ورسانه ملی پیوست رسانه ای مقابله با کرونا را دریافت کرده اند ونیازمند شدید رسانه ها هستیم تاالتهاب آفرینی بی جا نشود وهم غفلت صورت نگیرد.

وی افزود محدودیت هایی برای تجمع در مناطق شلوغ در نظر گرفته شده است اما دلیل اصلی تعطیل نشدن مدارس این است که نگرانیم مردم به جای درک محدودیت ورعایت شرایط قرنطینه وماندن در خانه هاذ اقدام به افزلایش مسافرت ها وگسترش بیماری ها بکنند.وی البته گفت که این بحث به جدمطرح است ودر صورت رسیدن به جمع بندی نهایی حتما اعمال می شود .

دکتر ظهوری معاون غذاودارو دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این گفت و گو گفت :از سایر استان ها اقدام به خرید وسایل مورد نیاز کرده ایم ودر این مورد قطعا در روزهای آینده هیچ مشکلی نخواهیم داشت وی گفت با تفاهم نامه ای که با گمرگ داشته ایم تجهیزات ودستگاه های تولید ماسک کربن دار با سرعت ترخیص ونصب شده اند وتولید انبوه ماسک در حال حاظر صورت می گیرد .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: