به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ خرید گوشت الاغ برای خانواده تصمیم مرد خسیسی بود که به هیچ وجه حاضر به خرج کردن پولهایش نبود اما این ماجرا خیلی زود فاش شد تا همسر این مرد مصری به دادگاه برود.

به نام "نورا خلیل" با طرح شکایت در دادگاه خانواده مصر اعلام کرده که شوهرش "طاهر جلال" به علت خساست و بخل شدید هیچ پولی به وی نمی دهد و به مدت 20 ماه گوشت خر می خریده و به وی می خورانده و زن این موضوع را به طور کاملا اتفاقی فهمیده است.

خلیل در دادگاه اعلام کرد:شوهرم در زمان خواستگاری بسیار دست و دل باز بود و همه نوع هدیه برای من و خانواده ام می خرید ولی پس از ازدواج اخلاقش تغییر کرد و بسیار خسیس شد به نحوی که از من می خواست هیچ چیزی برای خانه نخرم و برای صرفه جویی در هزینه های زندگی حتی شیر را با آب مخلوط می کرد و به خورد من می داد!

این زن مصری افزود:غذای همیشگی ما باقلا، فلافل و عدس بود و با اصرار من سرانجام مقداری گوشت خر برای خانه می خرید ولی نمی دانستم که گوشتی که می خورم،گوشت خر است و خودش از خوردن گوشت امتناع می کرد و می گفت که غذای گیاهی را دوست دارد.

خلیل افزود:چندی پیش، قصابی که شوهرم از او خرید می کرد، بازداشت شد و بعداً فهمیدم که علت بازداشت او فروختن گوشت خر به مشتریانش بوده است.

IMG_20200321_211742_032

انتشار این مطلب جهت سرگرمی مخاطبین خبرگزاری برنا در خروجی این سایت بارگذاری شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: