به گزارش سرویس میراث فرهنگی برنا به نقل از ستاد خبری نخستین جشنواره عکاسی بافت تاریخی "ته ­ران"، نمایشگاه و آئین افتتاحیه آثار برگزیده نخستین جشنواره عکاسی بافت تاریخی «ته ران» با رویکرد زندگی در محلات قدیم، 9 خرداد برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش نمایشگاه آثار برگزیده نخستین جشنواره عکاسی بافت تاریخی «ته ران» با رویکرد زندگی در محلات قدیم از 9 تا 17 خردادماه سال جاری در گالری‌های نامی و میرمیران خانه‌ی هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه از میان 4000 هزار عکس ارسال شده به دبیرخانه جشنواره عکاسی«نه ران»، 126 عکس به انتخاب هیات داوران برای نمایش در بخش نمایشگاهی انتخاب شده است.

آئیین افتتاحیه نمایشگاه و اهدا جوایز به نفرات برگزیده این جشنواره نیز پنجشنبه 9 خرداد از ساعت 16 الی 19 در سالن شهناز خانه‌ی هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

گفتنی است ساعت بازدید از نمایشگاه، از ساعت 14 الی 21 می باشد. علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیتشر به سایت جشنواره به آدرس www.thhc.ir مراجعه کنند.

نخستین جشنواره عکاسی بافت تاریخی«ته ران» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران و با همکاری ستادی متشکل از کمیته پیگیری خانه‌های تاریخی تهران، گروه معماران آرل و بنیاد فردوسی و مشارکت ستاد گردشگری شهر تهران، کمیسیون ملی یونسکو، کمیته ملی موزه‌های ایران، انجمن عکاسان میراث فرهنگی و دفتر نماینده شهردار تهران در هیات‌های امنا اماکن تاریخی، موزه ها و میراث فرهنگی برگزار می‌شود.