به گزارش خبرگزاری برنا از خوزستان، فرماندار اهواز در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی 22بهمن گفت: مردم این شهرستان با حضور گسترده در صحنه های مختلف انقلاب عشق و علاقه خود را به انقلاب اسلامی را به اثبات رسانده اند.

عبدالعزیز فدعمی افزود: تلاش دشمنان ایجاد یاس و ناامیدی در مردم و ناكارآمد نشان دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
 
وی با بیان اینكه انقلاب اسلامی مرهون تلاش های حضرت امام خمینی(ره) و ایثارگری شهدا است اظهار داشت: عزم مردم در دفاع از ارزش های انقلاب روز به روز راسخ تر شده است.

فدعمی در ادامه گفت: با هماهنگی های به عمل آمده مسیر راهپیمایی امسال از میدان مولوی آغاز و به سوی پل سلمان فارسی، خیابان آزادگان، خیابان امام خمینی(ره) و در نهایت مصلای مهدیه امام (ره) ادامه می یابد.

فرماندار اهواز ادامه داد: زمان شروع راهپیمایی از ساعت 10:30صبح مشخص شده است.

وی افزود: تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه باشكوهتر راهپیمایی 22بهمن در اهواز فراهم شده و مردم انقلابی و شهیدپرور این شهرستان امسال نیز همچون سال های گذشته همگام با سایر هموطنان در جای جای میهن اسلامی عشق و ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش درآورده و امید دشمنان نظام اسلامی را به یاس مبدل می کند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان نیز گفت: عظمت انقلاب اسلامی نظام سلطه را در جهان تحت تاثیر قرار داده است.
 
حجت الاسلام محمد حسن عظیمی با بیان اینكه انواع دسیسه ها و فتنه ها نظام اسلامی ما را تهدید می كند خاطرنشان كرد: همه باید تلاش شان برای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی باشد.