به گزارش سرویس ورزشی برنا، شکست در اولین بازی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا حسابی کفر هواداران این تیم را درآورد تا آنها در اعتراض به نمایش ضعیف و بی انگیزه بازیکنان تیمشان فریاد بی غیرتی سر دهند و به بدترین شکل ممکن در 2 سال اخیر از بازیکنان تیمشان انتقاد کنند.

استقلال مدتهاست زیبا بازی نمی کند و دو شکست اخیر این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا صدای اعتراض هواداران را بلند کرد.

این اعتراض به قدری برای بازیکنان استقلال ناراحت کننده بود که امیر قلعه نویی ترجیح داد برخلاف واکنشی که بعد از بازی با ملوان داشت این بار پشت بازیکنانش دربیاید و از آنها حمایت کند.

برعکس هواداران استقلال که انگ بی غیرتی به بازیکنان زدند، قلعه نویی اعتقاد دیگری داشت. او با حمایت از بازیکنانش به آنها گفت بی غیرت نیستند و استقلال به داوری باخته نه به عملکرد ضعیف بازیکنان.سرمربی استقلال حتی به بازیکنانش خسته نباشید هم گفته و از رختکن خارج شده است.

به نظر می رسد حاشیه های ایجاد شده بعد از باخت استقلال مقابل ملوان و درز اخبار رختکن این تیم به رسانه ها که باعث شد استقلالی ها چند روزی تحت تاثیر این اتفاقات قرار بگیرند و قلعه نویی ترجیح بدهد حرفها و انتقاداتش از بازیکنان را بگذارد برای یک محفل خصوصی!