به گزارش خبرگزاری برنا از خوزستان، خدامراد احمدی مدیرعامل سازمان صنایع كوچك و شهرك‌های صنعتی در سی و سومین سفر اعضای ستاد تسهیل امور و پشتیبانی واحد های تولیدی و شهرك های صنعتی به استان خوزستان در جمع صنعتگران و مدیران واحد های تولیدی این استان گفت: به استناد اصل 127قانون اساسی اجرای مصوبات ستاد امور و پشتیبانی واحد های تولیدی و شهرك های صنعتی در حكم مصوبات هیأت دولت برای دستگاه‌های اجرایی لازم الاجرا ست.

وی گفت: در همه مصوبات ستاد تسهیل امور و پشتیبانی از واحدهای تولیدی كه با حضور نمایندگان تام الاختیار بانك‌های عامل كشور، وزارت اقتصاد و دارایی و سایر اعضا تشكیل می شود، مشكلات واحدهای صنعتی بررسی می شود.

معاون وزیر صنایع ومعادن رسیدگی به همه موضوعات مرتبط با تولید و صنعت كشور را وظیفه اصلی این ستاد دانست و بر هماهنگی همه دستگاه‌های اجرایی كشور در حل مشكلات واحدهای تولیدی و صنعتی تاكید كرد.

احمدی بر اهتمام جدی وزارت صنایع و معادن در اجرای به موقع مصوبات این ستاد تاكید كرد و گفت: از مسوولان كارگروه‌های مختلف این ستاد به‌ویژه در بخش‌های امور بانكی و تسهیلات انتظار می رود با سرعت در بررسی مسایل بخش صنعت این استان، با نگاهی بلند نظرانه به موضوعات رسیدگی كنند.

وی گفت: در سی و سومین سفر اعضای ستاد تسهیل امور و پشتیبانی واحدهای تولیدی و شهرك های صنعتی به استان خوزستان پنج كارگروه سرمایه گذاری و تولید، امور بانكی و تسهیلات، امور مالیاتی گمرك و بیمه، امور شهرك های صنعتی و محیط زیست، امور معادن و صنایع معدنی مسایل مختلف بخش صنعت و معدن این استان را بررسی و تصمیمات لازم برای رفع مشكلات آنان اتخاذ خواهند كرد.

نشست ستاد تسهیل امور و پشتیبانی واحدهای تولیدی و شهرك‌های صنعتی، برای رسیدگی به مشكلات واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی، هر هفته در یكی از استان‌ها یا شهرك‌های بزرگ صنعتی كشور تشكیل می شود.